Bizim mesleğemiz – uluslar arasi lojistik ve gümrükleme . Bizim amacimiz – yüksek kaliteli hizmet vermek.

EN TR RU
Menu
Menu

Turkiye

+90 (850) 242 30 87

Rusya

+7 (925) 635 87 87

E-mail

info@ruslink.com.tr

Uluslararası ekspres kurye

Modern dünya hayat koşullarını belirler. İnanılmaz performans ve geliştirilmiş iletişim becerileri dışında başarılı olabilmek için mobil kalmak gerekir. Dünyanın dört bir yanında binlerce şirkete ticarette başarılı olmak için yardımcı olan günümüzün önemli kriterlerden biri, hızlı uluslararası kurye gönderi teslimatıdır. RUSLINK EXPRESS ile mal gönderimi daha da kolaylaştı. Özel hizmetimiz olan ekspres teslimat, yurt dışı veya yurt içi herhangi bir yere her tür malı gönderme olanağı sağlamaktadır.

 

Ekspres teslimat nedir ve kimin içindir?

Büyük şirketlerin başarılı çalışma temellerinden biri, hızlı olmaktır. Bugün, malların adrese gelmesi bir-iki hafta ya da daha fazla sürebilir, ancak birçok kişi o kadar uzun süre beklemek istemez. Bunun yerine, malları en kısa sürede taşıyabilen kuruluşların hizmetlerinden faydalanmayı tercih ediyorlar.

Hızlı teslimat, sadece toptan veya perakende satışı yapan büyük şirketler arasında değil, aynı zamanda sıradan vatandaşlar arasında da rağbet görmektedir. Müşterinin en kısa sürede gönderiyi almasını sağlayan Ekspres teslimat, malların acil nakliye amacı ile oluşturulmuştur.

Uluslararası hızlı ekspres teslimat, her türlü amaç için uygun fiyata en iyi seçimdir. Müşterilerimize, anneye doğum günü hediyesini göndermek, acil olarak belge, satın alınan ürünü veya büyük hacimli malı göndermek gibi seçenekler sunuyoruz.

 

Türkiye’den Rusya’ya ekspres teslimat

RUSLINK EXPRESS şirketi 20 yıldan fazla uluslararası taşımacılığı alanında faaliyet göstermektedir. Yurt dışı kurye teslimat hizmeti servislerimizden biridir. Şirketimiz, birçok ülkeden binlerce devamlı müşteri tarafından tercih edilen bir şirket olarak kendini kanıtlamıştır.

Malların teslimatında RUSLINK EXPRESS şirketi seçmek için 7 neden:

1.Hız. Malların ekspres teslimatı için diğer firmalar en az bir hafta ihtiyaç duyarken, şirketimiz bu işi en kısa zamanda yapmaktadır.
2.Geniş coğrafya. Avrupa, Uzak ve Orta Doğu, Amerika ülkelerinden teslimat yapılmaktadır.
3.Kalite. Şirketimiz sürekli olarak hizmeti yüksek düzeyde olmasını sağlayarak, müşterinin hayatını kolaylaştırmaya hedeflemektedir.
4.Bireysel yaklaşım. Müşteri çıkarlarını karşılamak amaçlı RUSLINK EXPRESS şirketi işbirliğinin tüm detayları önceden koordine eder ve her müşteriye özel fırsatlar sunar.
5.Güvenilirlik. Mallarınızın ekspres teslimat işleri uzmanlarımız tarafından yapıldığında, kargonuzun Rusya Federasyonunda belirtilen adrese zamanında teslim edileceğinden emin olabilirsiniz. Her kuruluş bunu başaramaz.
6.Şeffaf çalışma ilkeleri. Şirketimiz yürürlükte olan mevzuat çerçevesinde çalışmaktadır.
7.Uygun fiyatlar. Rakiplerimizden farklı olarak hizmetlerimiz sadece uygun değil, aynı zamanda karlıdır.

Mallarınız,

• Kapıdan kapıya;
• Kapıdan havaalanına;
• Havaalanından kapıya;
• Havaalanından havaalanına
• Şeklinde teslim edilir.

Ekspres teslimatın maliyetini etkileyen faktörler:

• mal türü;
• mal boyutu ve ağırlığı;
• teslimat yeri;
• seçilen tarife;
• diğer faktörler.

Belirli malın uluslararası nakliye fiyatını öğrenmek için RUSLINK EXPRESS şirketinin tecrübeli menajerleri size yardımcı olacaktır. Her gönderi için ve her bir durum için ayrı fiyat hesaplanır. Hizmet fiyatının hesaplanması için aşağıdaki alanları doldurup başvuru gönderebilirsiniz.

 

Kargonuz dilediğiniz yere teslim edilir!

RUSLINK EXPRESS uluslararası ekspres teslimat servisi, kargoları dünya genelinde en kısa süre içinde gerçekleştirmektedir. Hizmetimiz Amerika, Avrupa, Asya ve diğer bölgelerin ülkelerini de kapsamaktadır. Uluslararası ekspres teslimat servisimizin sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalıştığından kendiniz emin olabilirsiniz!

Express tarifesi:

• Avrupa – 1 iş günü;
• Amerika, Ortadoğu – 2 iş günü;
• Uzakdoğu ve diğer ülkeler – 3 iş günü.

Economy tarifesi:

• Avrupa – 2-3 iş günü;
• Amerika ve Ortadoğu – 3-4 iş günü;
• Uzakdoğu ve diğer ülkeler – 6 iş günü.

 

Taşıma talebi nasıl oluşturulur?

İşbirliği başlatmak için web sitemizde iletişim formunu kullanın, bize e-posta gönderin veya belirtilen telefon numaralarından bize ulaşın. RUSLINK EXPRESS müşteri temsilcileri iş birliği koşulları hakkında size bilgi verir, bütün sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarlar.

Hemen bizi arayın ve üç gün içinde gönderiniz Türkiye, Rusya veya başka bir ülkede doğru adrese teslim edilecektir! RUSLINK EXPRESS ile ekspres teslimat daima hızlı, güvenilir ve uygundur!

x
Bizim müşterimiz olun