Bizim mesleğemiz – uluslar arasi taşimacılık. Bizim amacimiz – yüksek kaliteli hizmet vermek.

EN TR RU
Menu
Menu

Turkiye

+90 (212) 518 06 06

Rusya

+7 (495) 380 19 63

E-mail

info@ruslink.com.tr

 

Rusya’ya kargo göndermek istiyor musunuz? Rusya’da akrabalarınız ya da arkadaşlarınız mı yaşıyor? Yoksa ticaret mi yapıyorsunuz?

Hızlı uluslararası kargo göndermek modern çağın önemli bir kriteridir. Şirketimiz birçok hizmet vermektedir:

Rusya’ya uçak kargo
Acil kargo
Hızlı kargo
Paket, evrak, numune gönderimi

Bu tür hizmetleri veriyoruz. Ve işimizde profesyoneliz. Günümüzde bu tarz hizmetlerde çabuk ve hızlı olmak gerekiyor.
Firmamız 1992 yılında kurulmuştur ve 23 yıldır Türkiye’den Rusya’ya kargo taşımacılığı yapmaktadır. Üstün deneyimimiz sayesinde uygun ve zamanında hizmet ve nakliye güvenliği veriyoruz. 2002 yılından 2013’e kadar firmamız gümrükleme ve toplu taşıma hizmetleri alanında RUSLINK LOJİSTİK olarak faaliyet göstermekteydi. 2013 yılında büyümeye karar verdik ve RUSLINK ŞİRKETLER GRUBU’ nu kurduk. Bur şirketler grubu içerisinde RUSLINK LOJİSTİK, RUSLİNK GÜMRÜKLEME, RUSLINK PARSİYEL, RUSLINK EXPRESS ve RUSLINK DANIŞMANLIK gibi şirketler faaliyet göstermektedir. 2016 yılında RUSLINK ŞİRKETLER GRUBU yeni bir büyüme aşamasına giderek tedarik zincirini; Beyaz Rusya, Kazakistan, Kırgızistan ve diğer BDT ülkelerine, aynı zamanda Polonya ve Baltık ülkelerine doğru genişletmeye karar verdi.
RUSLINK ŞİRKETLER GRUBU bu hizmetleri vermektedir: deponuzdan ya da üreticinin deposundan mal teslimi, Rusya’ya ihracat, nakliye, ithalat ve alıcının adresine teslim. RUSLINK ŞİRKETLER GRUBU sadece Türkiye’de değil aynı zamanda Almanya, Belçika ve Çin gibi diğer ülkelerde de gümrüklemede tam hizmet verir. Ayrıca taşıma organizasyonu ve malların depolanması gibi hizmetler de verir.
RUSLINK çalışanları “kapıdan kapıya güvenli teslim” ilkesini benimsemiş, yüksek deneyime sahip profesyonellerdir.
RUSLINK firması size tam hizmet vermek için hazırdır. Küçük bir yük yollamak isteseniz bile RUSLINK bu kargoyu hızlı ve güvenilir bir biçimde teslim edecektir. Binlerce müşterimizin bu konu hakkında bize güvenleri tamdır.
RUSLINK firması 23 yıllık deneyimi sayesinde nakliye sektöründe büyüdü ve ün kazandı. Türkiye’ den Rusya’ ya ekspres kargo göndermek artık sayemizde çok kolay.

Bizimle çalışmanız için 7 sebebimiz var:
1. Çabukluk: Bizim için çalışma zamanı az olmalıdır. Malların hızlı ulaşımı için diğer şirketlere en az bir hafta gerekebilir, ancak bizim çalışmalarımızdaki performansımız minimum seviyedir.
2. Geniş bir coğrafya: Avrupa ülkeleri, Uzak ve Orta Doğu ve Amerika’dan mal teslimi mümkündür.
3. Kalite: Bizim için en yüksek kalitede hizmet vermek ve müşteri memnuniyeti çok önemlidir.
4. Bireysel yaklaşım: Her müşterimize ayrı ayrı değer veriyor ve özel fırsatlar sunuyoruz.
5. Güven: Kargonuza hızlı ve sağlam teslimat garantisi veriyoruz.
6. Şeffaf çalışma prensipleri: Biz sadece mevcut mevzuat çerçevesinde çalışıyoruz.
7. Uygun fiyat: Rakiplerimizin aksine hizmetlerimiz sadece uygun değil, aynı zamanda karlıdır.

Uluslararası kurye dağıtım hizmetleri RUSLINK EXPRESS bünyesinde kısa zamanda tüm dünyaya taşınır.

Daha sebep istiyor musunuz?

11
Rusya ekspres kurye: Rusya’nın her noktasına ulaşan RUSLİNK, tüm bölgelerinde başlattığı Express Kurye hizmetleri ile en kısa sürede tüm Rusya’ya ulaşmayı hedeflemektedir.

21
Rusya logistic:
Rusya kargo hizmetleri, Rusya’dan Türkiye’ye ve Türkiye’den Rusya’ya yapılan yük, gönderi, ithalat ve ihracat ürünleri ile kargo gönderilerini kapsamaktadır. Rusya’ya deniz yolu, hava yolu ve kara yolu taşımacılığı ile kargo teslimatlarını gerçekleştirmektedir. Kurumsallaşmış kargo şirketlerinin sadece Rusya’da değil, farklı ülkelerde de anlaşmalı olduğu acenteleri bulunmaktadır. Bu sayede tüm kargo gönderilerinin adrese teslim ediliyor. Kargo teslimatları hava alanından hava alanına ve adresten adrese yapılabilmektedir.

51
Rusya parsiyel:
Haftanın 7 günü Rusya’ya parsiyel gönderimi yapmaktayız. İlkemiz olan hızlı ve güvenilir taşıma hizmetini en hesaplı şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Parsiyel yüklemelerde kilogram sınırlamamızın bulunmaması gönderileriniz de özgür ve daha kolay planlar oluşturabilmenizi sağlamaktadır. Depomuza gelen parsiyel yüklemeler gümrük işlemleri bittikten sonraki 1 hafta içeresinde Moskova’ya ulaşmaktadır.

41
Rusya gümrükleme:
gümrüklü taşıma yapan firmamız, sorunsuz ve eksiksiz hizmet vermektedir. Firma RUSLİNK olarak Rusya’da tam kapasite, parsiyel nakliyesi, depolama, iç nakliye ve taşımaları şeklinde hizmet vermekteyiz. RUSLİNK firmamız bünyesinde, Profesyonel ve Uzman kadrosuyla gümrük hizmetleri vermektedir.

31
– Danışmanlık,
yurt dışına açılan her firmanın tereddüt ettiği alanlarda profesyonel hizmet sunuyor.
RUSLINK GROUP olarakbilgi birikimimiz, 23 yıllık tecrübemiz, profesyonel kadromuz ve kapıdan kapıya teslimat organizasyon yeteneğimizle hizmetinizde.

İşbirliği başlangıç için sitemizdeki iletişim formunu kullanın ya da +90(212) 518 06 06 No arayın. RUSLİNK firmanın müşteri temsilcileri size yardımcı olurlar ve sizin sorularınıza cevap verirler.

Şimdi bizi arayın ve üç gün sonra sizin siparişiniz doğru adrese teslim edelim!
RUSLINK firmasıyla ekspres teslim kargo her zaman hızlı, güvenilir ve kullanışlıdır!

 

x
Bizim müşterimiz olun

Paylaş