Bizim mesleğemiz – uluslar arasi lojistik ve gümrükleme . Bizim amacimiz – yüksek kaliteli hizmet vermek.

EN TR RU
Menu
Menu

Turkiye

+90 (850) 242 30 87

Rusya

+7 (925) 635 87 87

E-mail

info@ruslink.com.tr

HAKKIMIZDA

Ahmet Ozturk Ruslink

Firmamız, siz kıymetli müşterilerimize güvenli ve zamanında hizmet vermek üzere 1992 yılında kuruldu ve 30 yıldır Türkiye-Rusya hattında her çeşit mal taşımacılığı yapmaktayız. 2002 ile 2013 yıllar arasında RUSLINK LOJİSTİK olarak çalışmalarımızı resmi gümrükleme ve nakliye hizmetleri şeklinde devam ettirdik. 2013’te işimizi geliştirmek adına RUSLINK GROUP olarak hizmet vermeye başladık. Bünyemizde RUSLINK LOJİSTİK, RUSLINK GÜMRÜKLEME, RUSLINK PARSİYEL, RUSLINK EXPRESS ve RUSLINK DANIŞMANLIK bölümleri faaliyet gösteriyor. 2016 yılından itibaren RUSLINK GROUP olarak yeni bir aşamaya çıkıyor ve hizmet coğrafyamızı Belarus, Kazakistan, Kırgızistan ve diğer BDT ülkeleri, Polonya ve Baltık ülkelerine kadar genişletiyoruz.

RUSLINK GROUP hizmetleri, ürününüzü sizin adınıza deponuzdan ya da üreticinin deposundan alıp ihracatı, nakliyesi, Rusya’daki ithalatı ve alıcı adresine teslimi ile mal bedelinin tahsilatı operasyonlarının tümünü kapsamaktadır. Ayrıca, sadece Türkiye’den değil, Almanya, Belçika, Çin başta olmak üzere dünyanın bütün ülkelerinden Rusya Federasyonu’na yapacağınız ihracat işlerinizde gümrükleme hizmetlerinde size yardımcı olmanın yanında, nakliye organizasyonu ve depolama işlerinizi de RUSLINK GROUP olarak organize ediyoruz.

Profesyonel kadromuzun 30 yılı aşan bir zamandır lojistik konusunda sahip olduğu tecrübe, bilgi ve deneyimleriyle sizlere zamanında, güvenli ve kaliteli door-to-door (kapıdan kapıya) nakliye hizmetlerini sunmak RUSLINK GROUP’un ilkesi olmaya devam edecektir. Hedefimiz, ticaretin değişen yeni yapısını temel alarak rekabet koşullarını optimize etmek ve ticari planlarınızın uygulamasını sağlamak. Ayrıca size sıfır risk piyasasında zamanında ve yüksek kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

x
Bizim müşterimiz olun