Bizim mesleğemiz – uluslar arasi lojistik ve gümrükleme . Bizim amacimiz – yüksek kaliteli hizmet vermek.

EN TR RU
Menu
Menu

Turkiye

+90 (850) 242 30 87

Rusya

+7 (925) 635 87 87

E-mail

info@ruslink.com.tr

Parsiyel taşımacılık

Şirketin başarısı, büyük ölçüde gelişme vektörünün doğru bir şekilde belirlemesine bağlıdır. İyi bir kar elde etmek için çok büyük miktarlarda mal satın almaya gerek yoktur. Günümüzde pek çok firma küçük hacimli ithalatlar yapıyor ve bundan dolayı karışık kargo teslimatı, oldukça rağbet gören bir hizmet haline gelmiştir.

RUSLİNK şirketi bu süreci mümkün olduğunca kolaylaştırmaya hazırdır. Şirketimiz küçük ölçekli yüklerin taşıması konusunda size yardımcı olacaktır. Binlerce devamlı müşterimiz, hızlı teslimat süresi, güvenilirlik, ve sunduğumuz avantajlardan son derece memnun.

Parsiyel taşımacılığı nedir ve kimin için uygundur

Parsiyel taşımacılığı, bir veya daha fazla alıcı tarafından farklı firmalardan sipariş edilen malların tek birleşmiş yük halinde taşıma sürecidir.  Yük teslimatı genellikle karayolu , deniz, demiryolu veya hava yoluyla gerçekleşmektedir. Bu durumda alıcıları farklı olan mallar aynı konteyner veya vagonun içinde taşınabilmektedir.

Parsiyel teslimatın avantajları:

1.Tasarruf. Az miktarda genel kargo göndermek için müşterinin bu amaçla kiralanan aracının navlun bedelini ödemesi gerekmez. Nakliye maliyeti taşınan malların ağırlığı veya hacmi ile doğru orantılı olarak hesaplanır. Küçük miktarda malların depolanması için gerekli alan düşük olduğundan depo maliyetlerin azalması da müşteri için önemli avantaj sağlar.
2.Kolaylık. Bu tür taşımacılık tehlikeli maddelerin dışındaki tüm yükler için uygundur.
3.Güvenilirlik. Bu hizmeti seçerek, müşteri kendi mallarının güvenli ve sağlam bir şekilde teslim edileceğinden emin olabilir.

Bu hizmet, sınırlı sayıda yurt dışından mal ithal eden bireyler ya da küçük ölçekli şirketler için mükemmel bir çözümdür. Bazen bu hizmet, yabancı on-line mağazalardan oldukça büyük partiler halinde mal satın alan ve bazı nedenlerden dolayı ekspres teslimatı kullanmak istemeyen perakende müşteriler tarafından kullanılmaktadır.

RUSLINK: Rusya ve BDT ülkelerinde parsiyel yüklerin hızlı ve ekonomik teslimi

Kısa süre içinde Rusya’ya genel kargonun teslim edilmesi mi gerekiyor? Güvenilir bir partner mi arıyorsunuz? RUSLİNK şirketi ile uzun mesafelerde malların taşınması çok kolay.  Bu işin uzmanıyız ve olumlu bir sonuç elde etmek için maksimum çaba gösteriyoruz.

RUSLİNK şirketi, kara ve deniz yük taşımacılığı alanında 30 yıllık tecrübeye sahip. Bu uzun süre zarfında, güvenilir bir nakliye şirketi olarak itibar kazandık; farklı ülkelerden binlerce kişi hizmetlerimizden devamlı olarak faydalanıyor.  Genel yük nakliyatı, RUSLİNK şirketinin ana uzmanlık alanlarından biridir. Bize güvenerek mallarınızın güvenli bir şekilde tam zamanında adrese ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Çalışmalarımızın 5 ana kriteri:

1.Hizmet kalitesi. Kargo kapasitesi, etkili altyapı, etkileyici tecrübe – tüm bu faktörler müşterilerimiz için mükemmel bir hizmet düzeyi sağlamamıza olanak tanır. Malların nakliyesi dışında gümrükleme işlemlerinde yardımcı olmaya hazırız.
2.Geniş nakliye coğrafyası. RUSLİNK şirketi Türkiye, Çin, İran ve Avrupa ülkelerinden Rusya’ya ve diğer BDT ülkelerine genel kargo ve diğer malların teslimini yapmaktadır. Şirketimiz, Rusya’nın sınırları içerisinde teslimat ‘kapıdan kapıya’ prensibine dayanarak gerçekleşir ve ülkenin 300’den fazla bölgesini kapsar.
3.Kısa teslimat süresi. Teslimat, şirketimiz tarafından maksimum hızla yapılmaktadır. Sipariş edilen malı zamanında almak için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve nakliye süresini en aza indirmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.
4.Güvenilirlik. RUSLİNK şirketi ile nakliye esnasında kargonuzun güvenliğini garanti ediyoruz. Gıda, tekstil, mühendislik ürünleri, halı ve diğer birçok çeşitli malın güvenilirliği ve depolamasının en yüksek standartlarını garanti ediyoruz. Depolarımız en iyi güvenlik sistemleri ile donatılmış olup Türkiye , Rusya , Çin, İran ve İtalya, Polonya, Almanya, Estonya gibi Avrupa ülkeleri topraklarında bulunmaktadır.
5.Uygun fiyatlar. Parisyel taşımacılık ya da şirketin başka bir hizmetini kullanarak, makul fiyatlarımızdan memnun kalacaksanız.

Parsiyel taşımacılığın fiyatı genellikle aşağıdakilere bağlıdır:

• mal türü;
• mal ağırlığı ve / veya hacmi;
• teslimat yeri;
• nakliye yöntemi;
• diğer faktörler.

Bizim fiyatlardan haberdar olun ve parsiyel taşımacılığın maliyetini öğrenin! Taşıma talebinizi burada doldurabilirsiniz. Malların teslimi için talep edilen tüm bilgi ve isteklerinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Bizimle çalışmak çok kolay

RUSLİNK şirketi ile çalışmaya başlamak için +90 212 518 06 06 numarayı arayın veya parsiyel@ruslink.com.tr adresine e-posta gönderin. Ayrıca özel form kullanıp on-line parsiyel taşımacılık talebini de oluşturabilirsiniz.

RUSLINK ile parsiyel taşımacılığın aşamaları:

• taşıma talebinin müşteriden alınması;
• malların depoya inmesi;
• malların işlenmesi ve genel konteynerin veya aracın oluşturulması;
• daha sonraki taşıma işlemleri için gerekli belgelerin hazırlanması;
• parsiyel kargoların müşterilere göndermesi.

Parsiyel kargonun nakliye talep formunu hemen oluşturabilirsiniz

Bir profesyonelin görüşüne ihtiyacınız mı var?  Bizi arayın, RUSLİNK şirketinin müşteri temsilcileri bizimle çalışma hakkında size bilgi sunar ve tüm sorularınıza cevap verirler. RUSLİNK şirketi ile teslimat daima hızlı, güvenilir ve uygundur!

x
Bizim müşterimiz olun